Access more than Bars - Türkçe, Köln, Münster, Hamburg

Access  nedir? 
Başınızda yer alan 32 noktaya dokunulduğunda neler olur? 
Ya aslında herşey düşündüğünüzden çok daha kolaysa?
Sizleri bu videoyu izlemeye davet ediyoruz.
Hayatın tümü bize kolayca, neşeyle ve ihtişamla gelir. 
Access your Consciousness

Türkçe, Access Bars,   Köln, Hamburg, Hannover, Münster

Access ’ ın Sinir Sistemi Bilimcisi Dr. Jeffrey L. Fannin tarafından ABD, San Diego’da Gizli Vuruş Konferansında incelenmesi. 

Hayatınızda her şeyi değiştirecek iki şey vardır… Access Bars ve seçim. Gerçek olamayacakmış gibi geliyor değil mi? Bana güvenin, ben anladım!

Access  keşfetmeden önce, her şeyi denedim. Kelimenin tam anlamıyla denedim. Ve evrenle yaptığım anlaşma yaptıktan sonra, bir hafta içinde ya hayatım dinamik biçimde değişecekti ya da ölecektim, dünyama Access Keys  geldi.

Geçen 15 yıl içerisinde on binlerce kişiden Access ’ın gerçek olmayacakmış gibi göründüğü ile ilgili benzer hikâyeler duydum. Ve hala, onlara (ve kendinize) bir şans verirseniz, her şey değişebilir.

Gizli Vuruş (Secret Knock) adlı en son konferansta,  ve ben Access your Consciousness’u temsil etme (hakkında konuşma yapma) şerefine eriştik. Bizim tanıtımımızdan sonra 15 yıldır beyni ve kavramayı/bilme yetisini analiz etmekte olan sinir sistemi bilimcisi Dr. Jeffrey L. Farrin ile tanıştık.

Tek bir Access seansı sonrasında bir kişinin beyninde neler oluşuyor, doğaçlama analizini yapmaya karar verdi. Bulguları olağanüstüydü ve onu çok şaşırttı!

Access Key, Access  your Consciousness’ ta olan her şeyin çekirdeğidir çünkü onlar milyonlarca yıldır bir yerde beklettiğiniz, kısıtlamanın yalanlarını iptal etmenin başlangıcıdır. Bir Bars seansı ile yüz binlerce kısıtlayıcı düşünce, his ve duyguyu serbest bırakırsınız. Access Consciousness’ ta yaptığınız şey sadece Barları çalıştırmak dahi olsa nihayetinde bilinçli hale geleceksiniz.

Eğer kısıtlamaların ötesinde yaşamak ilginiz çekiyorsa, Access Keys  kendinize ve dünyaya verebileceğiniz en harika hediye olabilir.

Eğer Access Bars’ı öğrenmek, nasıl öğreteceğinizi öğrenmek veya basitçe Bars’ı deneyimlemek istiyorsanız; 2 yıldır ilk defa bir günlük Access Keys semineri vereceğim ve seminer Avustralya’dan bütün dünyaya canlı yayınlanacak.

Daha fazlası ve 5/6 Mayıs’ta bana katılmak için BURAYI TIKLAYINIZ (Dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak)

Tekrar görüşünceye kadar harika şeyler…

Dr. Dain Heer