Berlin, Access Bars, Türkce, Hamburg

Access Consciousness™’ın başlangıç çalışmasıdır. Bilinçaltının temizlenmesi ile ilgili sözlü süreçleri deneyimliyor ve başımızda yer alan 32 Enerjetik Noktanın yerlerini farklı görsel yöntemler kullanarak öğreniyoruz.  6 ila 7 saat süren dersler esnasında her katılımcı iki kez Access The Bars™ Seansı almakta ve iki kez Access The Bars® Seansı vermektedir. İngilizce yazılmış ve Türkçe çevirisi yapılan kitaplar konunun iyice anlaşılmasına yardımcı olacak şekilde düzenlenmiştir.  


Hinweis: Bitte die mit * gekennzeichneten Felder ausfüllen.


Turkce, Köln, Hannover, Münster, Hamburg, Berlin

Ya bedeniniz hayatın büyülerine, esrarlarına ve gizemlerine rehberlik eden bir pusulaysa?

Access Beden Semineri, Gary Douglas ve Dr.Dain Heer tarafından oluşturulmuş bir çalışmadır. Yetkili Beden Semineri Eğitmenleri tarafından yürütülen üç günlük bu seminerde, enerjinin dinamik olarak hareket ettirilmesi esasına dayanan, beden üzerindeki gerginlik, direnç ve rahatsızlıkların giderilmesine yönelik uygulamalı beden proseslerini alıp kabul edecek ve uygulayacaksınız. Beden Semineri el kitabı; bugün bedenlerin yaşamakta olduğu bir çok husus ile başa çıkmanızı mümkün kılacak 40’in üzerinde elle uygulamalı prosesin yanı sıra bir çok sözlü süreçleri de kapsamaktadır.

Bu seminerlere daha önce katılmış olanlarda beden şekil ve ölçülerinde etkileyici değişimler, kronik ve akut ağrılardan tamamıyla kurtulma, ilişkilerde ve para konularında iyileşmeler gözlendiği belirlenmiştir.

Access Beden Semineri, bedeninizle; onunla mücadele etmek ve istismar etmek yerine; bir diyalog açarak ve birlik halinde olmanın keyfine varmak üzere tasarlanmıştır. Bedeninizle bağlantıya geçtiğiniz yöntemi değiştirdiğinizde; hayatınızdaki tüm diğer şeylerle bağlantıya geçiş yönteminizi de değiştirmeye başlayacaksınız.

Henüz ortaya çıkartamadığınız, bedenlerle çalışabilmeye yönelik bir yeteneğiniz ya da beceriniz olabilir mi? Neleri biliyorsunuz? Yoksa siz zaten bedenler ile ilgilenen ve onlara vermekte olduğunuz şifaları daha da artırmaya istekli bir terapist, hemşire, doktor yada masör olabilir misiniz? Sizi, kendinizinki dâhil, bedenler ile bağlantı kurmanın ve iletişime geçmenin yeni yöntemlerini keşfetmek için bize katılmaya davet ediyoruz.


Şunu da fark ettim ki daha fazla netlik kazandıkça, hayatımdan daha çok zevk almaya, daha fazla iş, oyun ve seyahat davetleri almaya, başladım. İşin eğlenceli yanı BEN HALA işi ya da daveti o an için işime yarayıp yaramayacağına bakmaksızın seçebiliyordum.

Her neyse, bir ton eğlencem vardı, bazı şeylerin üstesinden çok daha hızlı geliyordum, tedirgin, aptal, ciddi ya da hepsinin arasında bir yerde olma konusunda kendime izin veriyordum ve bütün bunların ben olduğum ve benim içinde çok daha fazlası olduğu gerçeğini sevdim. Bu gerçekten ilgi çekici ve gıdıklayıcı ve benim sıkılmaya hiç vaktim olmuyor. Benim işim diğerlerine yardımcı olmak ancak bu bana işmiş gibi gelmiyor, yaşamın kendisi, titreşim, canlılık, dirilik hissettiriyor.

Access’in ıvır zıvır dan çok daha öte bir şey olduğunu fark ettim, bu bilmekten dolayı çok mutlu olduğum özgürlüğe erişimdir.

Sonsuza dek devam edebilirim ve aslında yapıyorum. “BİLİNÇLİ YAŞAMANIN KOLAYLIĞI VE EĞLENCESİ” adlı kolaylık ve neşeye erişim sağlamanıza yardımcı olacak gerçekten oldukça basit ve oyunbaz araçları paylaştığım bir seminerim var. Eğer daha fazlasını bilmek istiyorsanız, eğer hayatınız çeşitli yönlerini bu alanlar hangisidir neden ve nasıl bilmiyor olsanız bile genişletmek arzusundaysanız beni arayabilirsiniz. Yazabilirsiniz. Ya da sadece soru sorun. Kass’ ın bahsettiği bu kolaylık ve eğlence nerede? Sadece bu soruyla bile olasılıklar ve seçenekler evrenini açabilir ve sonsuz olasılıkların gözünüzün önünde belirmesini oturduğunuz yerden seyredebilirsiniz. Kendiniz için seçim yaptığınızda bolluk sizinle birlikte gezintiye gelir. Neşe sizinle birlikte gezintiye gelir. Herkes ve her şey verdiğiniz partiye katılır ve kendi partinizi verdiğinizde Martini sadece farklı bir seçim olur.

Bundan daha iyi nasıl olur?

Kimse sizi seyretmiyormuş gibi eğlenmenize bakın.  

Sevgili Armin,
Cok guzel idi. Münster deki değerli, eğitici,faydalı seminer için ve sana bu icten ve guzel anlatimindan/sunumundan dolayi, ve senin gibi değerli bir profosyenel eğiticiden bu dersi almak beni çok - mutlu etti,çok çok teşekkür ederim. Diğer seminerlerinede katılacağım. Katıldığım ilk seminerinden itibaren daha farklı biri oldum, bakış açım değişti fiziksel rahatsızlığımın çoğu gitti.Fiziksel ve - ruhsal rahatsızlığı olan herkese tavsiye ederim. İyki tanımışım seni,sevgiler saygılar değerli Armin.

Kommentare: 0

Access insanlarda daha fazla bilinç yaratmak için tasarlanmış proses ve araçlar düzenidir. Bilinç yargı olmaksızın her şeyi kapsar. Hayatımızın her alanında anda kalabilmek ve farkında olabilmek için isteğiniz ve kapasitenizdir. Bilinç daha fazla olanak, daha fazla seçenek ve hayattan daha fazlasını alabilmek için sürekli farkında olabilme yeteneğidir.

Access sizi, gerçekte olduğunuz sonsuz varlığın bilincinde olmaya ve olduğunuzu sandığınızın ötesinde bir hayat yaratmaya davet eder. Sonsuz bir varlık olarak sonsuz sezinleme, bilme, olma, kabul etme haliyle hareket edersiniz. Sonsuz bir varlık olarak her şey her an mümkündür ve seçim şansı sizdedir.

Bars gezegende değişik fonksiyonlardan işlemeyi kolaylaştıran bir araçtır. İnsanlar milyonlarca yıl yoğun düşünceler, hisler ve duygularla birlikte yaşadılar. Bunlarla özdeşleştiler ve bunları değerli kıldılar. Ne kadar çok barlarınız aktive edilirse, yoğun düşünceler, hisler ve duygularla hareket etmenin nelere mal olduğu o kadar anlaşılır. Bunun yanı sıra anlayarak, bilerek, olarak ve sezinleyerek hareket etme olanaklarının da farkında olmaya başlarsınız. Pek çok kişi barlarla ilk kez çalışıldığında aslında herhangi bir sorumluluk almadan veya herhangi bir değerlendirme yapmadan kabul etmeye izin vermiş olurlar. Gerçekte alma ya da kabul etme yoktur evrenin sınırsızlığı sürekli bize hediye olarak verilmektedir, bizim yaptığımız olma arzumuza paralel olarak neyi kabul edeceğimizi belirlemektir.

Düşünce, his ve duygularımızla hareket ettiğimizde olma haline geçemeyiz, onun yerine neyi nasıl kabul edeceğaimizi yargılıyor, bundan bir sonuç çıkarıyor, karar verip, belirleriz.

Düşünceler, hisler ve duygular birlik bilincini nasıl kutuplaştırdığımız, nasıl ayrılık yarattığımız ve kabul etmeye nasıl engel olduğumuzu belirleyenlerdir. Kabul etme kapasitemiz çok büyük olmakla birlikte her şeyden daha fazla bir dinamizmle kabulü reddetmekteyiz.

Barlarla çalışmaya başladığınızda beyninizde depolanan kutuplaşmaya ait elektrik yükleri ortadan kalkmaya başlar. Tıpkı bir bilgisayar virüsünün aktive olması gibi bilinç virüsü, farkındalık yerine robot gibi hareket ettiğiniz, kabul etme yerine geri çevirmeyi seçtiğiniz alanlarda aktive olarak bunları çözmeye ve düzeltmeye başlar.

Barlarla çalışmamız sonucu birbirini takip eden yaşamlarımız boyunca depoladığımız yükler dosyalardan silinir ve bir kez daha otomatik olarak geri yüklenemezler.

Barlarla çalışırken beyin dalgalarınızda bir yavaşlama olur, bu yavaşlamayla diğer yaşamlarınızdan veya çocukluğunuzdan bugüne taşıdığınız davranış biçimleri, inanç sistemi ve bakış açılarınıza erişim mümkün olur. Yaşamınızda daha çok var olmaya başlarsınız ve geçmiş eskisi gibi geleceğinize yansıma yapmaz. Barlarla çalışıldığında tam olarak önümüze gelecek imkanların gerçekleşme olasılığını değiştirmiş oluruz.